Mesleki Arama Motoru


Seçilmiş Sitelerde Arama


(100'e yakın site ve blogda arama yapar)

29 Haziran 2008 Pazar

2007 KPSS/1 Soruları

Aşağıda 2007 KPSS/1 Soruları ve Cevapları yer almaktadır. Bu seneki 2008 KPSS/1 Sorularına 2008 KPSS Soruları ve Cevapları bağlantısından erişebilirsiniz.

Tüm 2007 KPSS/1 Testleri Soruları ve Cevapları
 • KPSS Genel Yetenek Testi: 2007 KPSS/1 Genel Yetenek Soruları ve Cevapları bağlantısından Genel Yetenek Testi sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. Genel Yetenek Testi sorularının ÖSYM bağlantısı için buraya tıklayınız. Genel Yetenek Testi soruları cevap anahtarı için buraya tıklayınız.
 • KPSS Genel Kültür Testi: 2007 KPSS/1 Genel Kültür Soruları ve Cevapları bağlantısından Genel Kültür Testi sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. Genel Kültür Testi sorularının ÖSYM bağlantısı için buraya tıklayınız. Genel Kültür Testi soruları cevap anahtarı için buraya tıklayınız.
 • KPSS Yabancı Dil Testi: 2007 KPSS/1 Yabancı Dil testi 3 bölümden oluşmaktadır. İngilizce, Almanca ve Fransızca bölümlerinden oluşan Sorulara ve Cevaplara sırasıyla 2007 KPSS/1 İngilizce Soruları ve Cevapları, 2007 KPSS/1 Almanca Soruları ve Cevapları, ve 2007 KPSS/1 Fransızca Soruları ve Cevapları bağlantısından ulaşabilirsiniz. 2007 KPSS/1 Yabancı Dil Testleri Soruları ve Cevaplarının ÖSYM'deki bağlantılarına ulaşmak için, İngilizce Soruları için buraya, Almanca için buraya ve Fransızca soruları için buraya tıklayınız. İngilizce cevap anahtarı için buraya, Almanca Cevap Anahtarı için buraya ve Fransızca soruları cevap anahtarı için buraya tıklayınız.
 • KPSS Eğitim Bilimleri Testi: 2007 KPSS/1 Eğitim Bilimleri Soruları ve Cevapları bağlantısından Eğitim Bilimleri Testi sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. KPSS Eğitim Bilimleri Testi sorularının ÖSYM bağlantısı için buraya tıklayınız. Eğitim Bilimleri Testi soruları cevap anahtarı için buraya tıklayınız.
 • KPSS Hukuk Testi: 2007 KPSS/1 Hukuk Soruları ve Cevapları bağlantısından Hukuk sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. KPSS Hukuk Testi sorularının ÖSYM bağlantısı için buraya tıklayınız. Hukuk Testi soruları cevap anahtarı için buraya tıklayınız.
 • KPSS İktisat Testi: 2007 KPSS/1 İktisat Soruları ve Cevapları bağlantısından İktisat Testi sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. KPSS İktisat Testi sorularının ÖSYM bağlantısı için buraya tıklayınız. İktisat Testi soruları cevap anahtarı için buraya tıklayınız.
 • KPSS İşletme Testi: 2007 KPSS/1 İşletme Soruları ve Cevapları bağlantısından İşletme Testi sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. KPSS İşletme Testi sorularının ÖSYM bağlantısı için buraya tıklayınız. İşletme Testi soruları cevap anahtarı için buraya tıklayınız.
 • KPSS Maliye Testi: 2007 KPSS/1 Maliye Soruları ve Cevapları bağlantısından Maliye Testi sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. KPSS Maliye Testi sorularının ÖSYM bağlantısı için buraya tıklayınız. Maliye Testi soruları cevap anahtarı için buraya tıklayınız.
 • KPSS Muhasebe Testi: 2007 KPSS/1 Muhasebe Soruları ve Cevapları bağlantısından Muhasebe Testi sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. KPSS Muhasebe Testi sorularının ÖSYM bağlantısı için buraya tıklayınız. Muhasebe Testi soruları cevap anahtarı için buraya tıklayınız.
 • KPSS Çalışma Ekonomisi Testi: 2007 KPSS/1 Çalışma Ekonomisi Soruları ve Cevapları bağlantısından Muhasebe Testi sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. KPSS Çalışma Ekonomisi Testi sorularının ÖSYM bağlantısı için buraya tıklayınız. Çalışma Ekonomisi Testi soruları cevap anahtarı için buraya tıklayınız.
 • KPSS Ekonometri Testi: 2007 KPSS/1 Ekonometri Soruları ve Cevapları bağlantısından Ekonometri Testi sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. KPSS Ekonometri Testi sorularının ÖSYM bağlantısı için buraya tıklayınız. Ekonometri Testi soruları cevap anahtarı için buraya tıklayınız.
 • KPSS İstatistik Testi: 2007 KPSS/1 İstatistik Soruları ve Cevapları bağlantısından İstatistik Testi sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. KPSS İstatistik Testi sorularının ÖSYM bağlantısı için buraya tıklayınız. İstatistik Testi soruları cevap anahtarı için buraya tıklayınız.
 • KPSS Kamu Yönetimi Testi: 2007 KPSS/1 Kamu Yönetimi Soruları ve Cevapları bağlantısından Kamu Yönetimi Testi sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. KPSS Kamu Yönetimi Testi sorularının ÖSYM bağlantısı için buraya tıklayınız. Kamu Yönetimi Testi soruları cevap anahtarı için buraya tıklayınız.
 • KPSS Uluslararası İlişkiler Testi: 2007 KPSS/1 Uluslararası İlişkiler Soruları ve Cevapları bağlantısından Uluslararası İlişkiler Testi sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. KPSS Uluslararası İlişkiler Testi sorularının ÖSYM bağlantısı için buraya tıklayınız. Uluslararası İlişkiler Testi soruları cevap anahtarı için buraya tıklayınız.
Anahtar Kelimeler: 2007 KPSS, 2007 KPSS/1, 2007 KPSS/1 Soruları ve Cevapları, Genel Kültür Soruları, KPSS, KPSS Soruları, KPSS/1, Çıkmış KPSS Soruları
 • Not: ÖSYM'ed bağlantısı verilen soruların olduğu dosyayı açabilmek için Adobe Acrobat Reader gerekmektedir. Acrobat Reader yüklemek için bağlantısını kullanınız.
 • ÖSYM'deki bağlantılar 2007 KPSS Sorularına ait olup 2008 KPSS Soruları ve cevapları ÖSYM tarafından açıklandığında güncellenecektir.

Hiç yorum yok:Bugün yapılan 2008 SBS 6. Sınıflar Soru ve Cevaplarını Yukarıdan indirebilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki anketi sedece bugün 2008 SBS Sınavına giren 6. sınıflar doldursun.